Korduma kippuvad küsimused

Kuidas on võimalik näha töötasapinna näidiseid?

Töötasapinna materjalide näidised on kaasas meie meistril, kes tuleb mõõdistamist teostama. Võimalikud huvi pakkuvad materjalid võib eelnevalt välja valida siit samast kodulehelt näidiste fotode põhjal. Igaks juhuks tasuks mõõdistamise aega kokku leppides siiski mainida, millised materjalid täpsemalt huvi pakuvad. Siis on kindel, et need on enne kohale jõudmist juba välja otsitud ning mõõdistamine ja materjalidega tutvumine läheb kiiresti.

Kui palju maksab köögi- või vannitoa töötasapind?

Töötasapinna hinda on raske üheselt välja tuua, sest juba materjalide ruutmeetri hinnad võivad erineda sadades eurodes. Tavaliselt koosneb töötasapinna hind materjali hinnast, töötasapinna suurusest, töötasapinna keerukusest (kas on vaja lõigata kõveraid jooni, auke, vms), paigaldamise keerukusest ja soovitud paigalduse asukohast.

Täpne hind selgub peale materjali välja valimist ja mõõtmiste tegemist. Selgelt lahti kirjutatud hinnapakkumise saadame kohe, kui need olulised detailid on teada ja kokku lepitud.

Millistes piirkondades me töötasapindu paigaldame?

Teostame töid üle Eesti ja oleme valmis kohale sõitma igale poole, kus töötasapinna tootmise ja paigaldamise vajadus tekib. Lisaks oleme tasapindu paigaldanud ka Soome ja Rootsi turgudele.

Kas teie kaudu on võimalik ka kogu köök tellida?

Kogu kööki meie kaudu kahjuks ei saa tegeleme ainult tasapindade mõõdistuse ja paigaldusega.

Milline on tarneaeg?

Eks see kõik oleneb materjalist, aga üldjuhul 2 nädalaga saab kivi paika.