KERAAMILINE TÖÖTASAPIND

Keraamikast töötasapinnad on kõige uuemad, kaasaegsemad ja kindlasti kõige vastupidavamad lahendused. Keraamiline tasapind sobib sama hästi nii sise- kui välistingimustesse ning kuna värvide ja mustrite valik on ääretult lai, leiab keraamika hulgast sobiva töötasapinna lahenduse nii klassikalisse kui modernsesse keskkonda.

DEKTON

Keraamilised töötasapinnad valmistatakse tööstuslikult segades kokku erinevaid looduslikke materjale nagu liiv, savi, päevakivi, värvipigmendid ja muud mineraalid. Seejärel pressitakse mineraalide puru suure surve all kokku kuni see on saavutanud vajaliku tugevuse.

Tulemuseks on erakordselt suure vastupidavuse, kriimustuskindluse ja kuumataluvusega keraamiline töötasapind, mis lisaks ei ima vedelikke. Seega võib keraamikast töötasapinna peale julgelt tõsta kuumad potid-pannid, lõigata ilma lõikelauata ka kõige teravama noaga ja teha süüa kasvõi nii, et kogu tööpind on toidu ja vedelikega kaetud. Ilusa välimuse taastamiseks piisab vaid töötasapinna lapi ja veega puhastamisest ning endine sära ongi taastatud.

Kuna keraamiline töötasapind on eelpool mainitule lisaks veel ka UV- ja külmakindel, sobib seda samuti kasutada välitingimustes, näiteks väliköögis.

Meie pakutavad keraamikast töötasapinnad on kõik traditsioonidega tootja Dekton tootevalikust, mis tagab keraamikale kindla kvaliteedi ja lubatud vastupidavuse.

Keraamilise töötasapinna ruutmeetri hind algab 270 eurost ja võib kallimate lahenduste korral ulatuda 650 euroni.