KVARTSIST TÖÖTASAPIND

Kvartskivist töötasapinnad on viimasel ajal muutumas üha populaarsemaks ja tänu pea piiramatule valikule leiab nende hulgast tõesti sobiva tööpinna igasse interjööri. Kvartsi eelistatakse lisaks laialdasele värvivalikule tihti ka seetõttu, et kvartsist töötasapinnad on ääretult vastupidavad ja neid on lihtne hooldada.

Kvartskivi on küll tehismaterjal, kuid sisaldab üle 90% looduslikku kivi, mis on segatud värvainete, liimi ja kivi tehnilisi omadusi parandavate lisanditega.

Lisandid muudavad kvartsist töötasapinna üheks vastupidavamaks valikuks, mille imamisvõime on viidud miinimumini. Tänu sellele on kvartsist tööpind näiteks marmori või graniidiga võrreldes vastupidavam löökidele, temperatuurikõikumistele ja keemilistele reaktsioonidele. Lisaks on kvartsist töötasapind väga hügieeniline, sest see ei ole poorne ning ei ima praktiliselt üldse vedelikke.

Seega on kvarts praktiline ja kauakestev valik, mille hooldamine on samuti väga lihtne, sest piisab vaid seebist ja soojast veest. Samas tuleks arvestada, et kvartsist töötasapind ei kannata suurt kuumust ja seda ei ole hea otsest UV kiirguse käes hoida, mistõttu ei soovita me seda kasutada välitingimustes. KVARTSIST TÖÖTASAPINNAD

Kõik meie pakutavad tasapinnad on suurte ja pikaajaliste traditsioonidega CaesarstoneSilestone ja TechniStone tootevalikust.

Kvartsis töötasapinna hind ruutmeetri kohta algab 250 eurost ja võib eksklusiivsemate materjalide korral ulatuda 550 euroni.